Sistemimiz kapalı sistem olarak çalışacaktır, içeriğini temsilcilerimiz ve üyelerimiz dışında görünüm sağlanmıyacaktır, üyeliklerimiz gayrimenkul piyasasındaki müteahhit firmalar ve emlak firmaların dan oluşmaktadır, ,Müteahhit firmalarının ve emlak firmalarının birbirleriyle olan iş ilişkilerini aktara bilecekleri ve bundan kazaçlar elde edbileceği hizmet ağımız hazırlık aşamasındadır.

Emlak Firmalarına Vereceğimiz Hizmetler Müteahhit Firmalarına Vereceğimiz Hizmetler
> üye Müteahhitlerimize İmarlı Arsalarınızı Satışa suna bileceksiniz >Bölgenizdeki emlak firmalarından İmarlı Arsa Talep Edebilirsiniz.
>  üye Müteahhitlerimize Kat Karşılığı Arsalarınızı satışa suna bilirsiniz > Emlak Firmalarına sistemimizden Mülklerinizi Satması İçin Yetki Verebilirsiniz.
> Müteahhitlerimizin ürettiği mülklerin satışını yapabileceksiniz > Emlak Firmalarından Kat Karşılığı Arsa Talep Edebilirsiniz.

> Bölgenizdeki arsa üretme projelerinize Yatırımcı Müteahhit bulabileceksiniz

>inşaatlık arsaya ihtiycı olan  inşaat firmalarını sistemizden görebileceksiniz.

 >Projede temelde kaba inşaatta olan mülklerin satışını tüm emlak firmalarına yaptırabileceksiniz

Projemiz türkiye nin illeri içerisindeki tüm müteahhit ve emlak firmalarını kapsamaktadır ,hizmetlerimiz içerisinde  gerçek bilgi ve kontrollerden geçmiş doğru bilgilerinin gayrimenkul piyasasındaki yansıması haline gelicek olan sitemizi iyi bir hale getirmek üzere çalışmalarımız devam etmektedir.Bizim işimiz iç piyasaya müdahil olmadan gerekli ilan veri akışını doğru ve sağlıklı olarak iş akışını sağlamak, alım satım vb, eylem ve ilan bilgilerini muhatabına ulaşmasını sağlamak iş bilgilerinin sırları saklı kalacak şekilde işlerimizi yürütmek,Müteahhit ve emlak firmalarına kolayca ulaşabileceğiniz ve ihtiyaçlarınızı karşılaya bileceğiniz hizmet ağımız oluşum aşamasındadır, üyeliklerimiz başlamış durumdadır,,